TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Hakkımızda

Red Planet Rent a Car;

Red Planet Rent A Car 2015 yılında  kurulmuş ve sektörde en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli hizmeti sunarak fark yaratmıştır. Bölgenin rezervasyon hacmi en yüksek firmalarından biri olmayı başarmıştır. Başta Mersin olmak üzere Akdeniz bölgesine hizmet vermeyi amaçlayan Red Planet Rent A Car kuruluşu farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir. Red Planet Rent A Car, oto kiralama sektörünü yakından takip ederek en iyi hizmet çerçevesinde faydalı her yeniliği maksimum memnuniyet anlayışı ile müşterilerine sunmayı hedeflemiştir. Firmamız güçlü alt yapısını çağın gereklerine uygun olarak sürekli geliştirmekte ve müşterilerini en kaliteli hizmeti hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamayı amaçlamıştır. Hedefimiz Akdeniz Bölgesi’nin uygun fiyatlarla dünya standartlarında hizmet sunan en güçlü oto kiralama firması olmaktır.

Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili +90 542 620 33 61 telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Red Planet Rent a Car Olarak ;

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

mersin rent a car, mersin oto kiralama, mersin araç kiralama, mersin kiralık araba, mersin kiralık araç, mersin araba kiralama, mersin car rentals, mezitli rent a car, mezitli araç kiralama, mezitli oto kiralma, mezitli kiralık araç, mezitli araba kiralama, mezitli car rentals,

Ödeme Yöntemleri
https://www.redplanetrentacar.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -